بیمارستان امام سجاد کوهرنگ
۱۳۹۹/۸/۹
1398/02/11
تبريك روز كار و كارگر

يازدهم ارديبهشت ماه در هر سال تعلق به قشري دارد كه زيربنائي‌ترين مفهوم زندگي انسان را خلق مي‌كنند و با جوهره دروني و استعدادهاي بالقوه و بالفعل خود تداوم زندگي را بسوي داشتن جامعه‌اي پويا و سالم كه لازمه يك زندگي معقول و ايده آل است براي انسان و انسانيت رقم مي‌زنند.

بي ترديد رمز پيشرفت و توسعه پايدار يك كشور و يك تمدن در تجلي استعدادها و سرمايه انساني ساعي و كارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و اميد، انديشه خلاق و نبوغ سرشار است و كارگر به عنوان نيروي محركه چرخه اقتصاد نقش برجسته و ويژه‌‏اي در اين عرصه دارد.

مسئوليت سنگين تحقق آرمان‌هاي كشور در عرصه‌هاي پيشرفت، توليد و نوآوري بر دوش كارگران پرتلاش و سرافرازي است كه خدمت را عجين با خلاقيت نموده و براي ساختن ايراني آباد و شكوه‌مند، از هيچ تلاشي دريغ نمي‌ورزند.

روز جهاني كار و كارگر فرصت مغتنمي براي تكريم و نكو داشت مقام رفيع كار و مجاهدت و قدرداني شايسته از خدمات صادقانه و بي‌دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي است.

به همين مناسبت، فرا رسيدن روز كارگر را به جامعه كارگري زحمتكش ايران اسلامي كه با خلاقيت و تلاش شبانه روزي خود زمينه توسعه و آباداني همه جانبه كشور را فراهم مي‌نمايند تبريك عرض مي كنيم و با آرزوي توفيق و سربلندي همه اين عزيزان، اميدواريم با تلاش و همت فراوان در راه پيشرفت و سعادت ايران عزيز كوشا باشيم.

 به همين مناسبت آقاي نجفي ، مدير بيمارستان امام سجاد (ع) از همكاران شاغل در اين بيمارستان با تقديم شاخه گل و همچنين لوح تقدير از آنها تقدير به عمل آوردند .
 
 
تعداد بازدید:
26
نویسنده:
قنبري
منبع:
روابط عمومي بيمارستان امام سجاد كوهرنگ
آدرس : چلگرد ،جاده ديمه ،روبروي پمپ گاز، بيمارستان امام سجاد
كدپستي :   تلفن :33223316 -038
دور نگار :  33223316 -038
@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/08/09
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-