بیمارستان امام سجاد کوهرنگ
۱۳۹۹/۸/۹
1397/12/26
برگزاري جلسه تشريح طرح سلامت نوروزي و وظايف حوزه درمان در بيمارستان كوهرنگ

جلسه تشريح طرح سلامت نوروزي و وظايف حوزه درمان در دفتر مديريت بيمارستان امام سجاد (ع) با حضور پرسنل و مسئولين بخش ها

در ابتدا مدير بيمارستان ضمن خير مقدم به حاضرين و تبريك پيشاپيش نوروز  سال 98 به تشريح وظايف بيمارستان در ارائه خدمات درماني به مهمانان و گردشگران شهرستان پرداخت .

فرهاد نجفي با بيان اينكه بارش رحمت الهي به شكل برف در روز هاي آغازين سال 98 ادامه پيدا خواهد كرد و اين موضوع باعث فعاليت پيست اسكي و پيست هاي تيوپ سواري خواهد شد مطمئنأ حضور مشتاقان زيادي را در شهرستان كوهرنگ شاهد خواهيم بود ، وي اضافه نمود فعاليت پيست در كنار لغزنده بودن جاده هاي كوهستاني منطقه و نيز ازدحام و ترافيك خودروها در جاده هاي شهرستان باعث مي شود بيماران ترومايي بالاترين ميزان مراجعه به بيمارستان را به خود اختصاص دهد.

مدير بيمارستان همچنين با اشاره به حضور جمعيت زيادي از مهمانان نوروزي در اماكن عمومي و نيز در پيش بودن چهار شنبه آخر سال ( چهارشنبه سوري ) به پزشكان و پرستاران ياد آوري كرد آمادگي پذيرش و درمان بيماران با مشكلات گوارشي ناشي از مصرف آب و غذا و نيز بيماري هاي تنفسي و حوادث چهار شنبه سوري حتي گاز گرفتگي و سرمازدگي و سقوط در آب را داشته باشند. وي اطمينان خاطر داد كه بيمارستان پيش بيني لازم در خصوص ذخيره كافي دارو و تجهيزات مصرفي را انديشيده و از آمادگي كامل بخش هاي بيمارستان در ارائه خدمات 24 ساعته به مراجعين خبر داد.

در پايان آقاي نجفي ضمن يادآوري وظايف ذاتي كادر درمان در ارائه خدمات با كيفيت به گيرندگان خدمت و رعايت پروتكل هاي درماني و ارجاعي ضمن تشكر از زحمات مسئولانه و دلسوزانه پزشكان و پرستاران و ماما و كارشناسان راديولوژي و آزمايشگاه و نيرو هاي خدمات ، حراست و اداري از آنان خواست تا با بازرسان كه بر حسب وظيفه عملكرد تمام بيمارستان ها را در ايام تعطيلات در قالب طرح سفرهاي نوروزي مورد پايش قرار مي دهند ، همكاري لازم را داشته باشند.


تعداد بازدید:
28
نویسنده:
قنبري
منبع:
روابط عمومي بيمارستان
آدرس : چلگرد ،جاده ديمه ،روبروي پمپ گاز، بيمارستان امام سجاد
كدپستي :   تلفن :33223316 -038
دور نگار :  33223316 -038
@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/08/09
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-